petek, 5. februar 2021 Usposabljanje in preverjanje usposobljenosti za jamske vodnike za vodenje po odprtih jamah, ki so urejene za turistični obisk v letu 2021

Javni zavod Park Škocjanske jame, Slovenija razpisuje tečaj za usposabljanje in roke za izpit za preverjanje usposobljenosti za jamske vodnike, za vodenje po odprtih jamah.

Usposabljanje bo obsegalo okoli 18 ur teorije in prakso, če bodo razmere to dovoljevale. Sicer bo praktični del izveden naknadno, ko bo to mogoče. Ob zaključku usposabljanja bo potekal preizkus usposobljenosti, ki obsega teoretični del (2 uri) in praktični del (4 ure – vsak prispeva svoj delež k skupnemu nastopu v jami).

PRIJAVE NA USPOSABLJANJE

Prijave na usposabljanje, ki bo potekalo od 12. 2. 2021 do 19. 3. 2021, sprejemamo do 11. 2. 2021  po
e-pošti: tomaz.zorman@psj.gov.si ali psj@psj.gov.si, kjer dobite tudi dodatne informacije glede poteka usposabljanja in preverjanja usposobljenosti. Lahko pa se obrnete tudi na poštni naslov Park Škocjanske jame, Slovenija, Škocjan 2, 6215 Divača.

Več o poteku in pogojih udeležbe lahko preberete tukaj.