ponedeljek, 18. februar 2019 USPOSABLJANJA za PROMOTORJE ZDRAVJA

Mreža Za zdravje mladih pripravlja še zadnji cikel usposabljanj za promotorje zdravja, preko katerega lahko udeleženci pridobijo sofinanciranje za svoj projekt v lokalnem okolju.

Išče se najmanj 40 mladinskih voditeljev in mladinskih delavcev za udeležbo na jesenskih usposabljanjih za promotorje zdravja in nadaljnje izvajanje programov za spodbujanje zdravega življenjskega sloga med mladimi.

Terminska izvedba:
29. – 31. marec 2019, Vogel
12. - 14. april 2019, Portorož
10. - 12. maj 2019, Maribor
Vsak promotor zdravja se udeleži enega celega usposabljanja.

Namen usposabljanj je usposobiti mladinske voditelje in delavce, da bi lahko v svojem lokalnem okolju ustvarili učinkovite lokalne programe promocije zdravja in zdravega življenjskega sloga mladih.
Prijave so možne na tem spletnem mestu.

Prijave bodo odprte od 15. Februarja 2019 do tedna dni pred vsakim usposabljanjem
(22 marec, 5 april, 3 maj).