petek, 31. maj 2019 Univerzitetna športna zveza Primorske išče prostovoljce

Si želite med poletnimi počitnicami preživeti lep pester teden, uživati v morju in soncu, spoznati študentke in študente z vseh koncev, se ob tem zabavati, naučiti kaj novega in nabirati delovne izkušnje? Potem berite dalje …

Koper bo čez slaba dva meseca prizorišče Evropskih univerzitetnih prvenstev v odbojki na mivki in vaterpolu. Na obeh tekmovanjih, ki ju bo v novem mestnem bazenu in novem športnem parku s peščenimi igrišči izpeljala UŠZP, bo od 21. do 27. julija nastopilo 300 športnikov in spremljevalcev z vseh koncev Evrope.

Da bi bila športna prireditev na vrhunskem nivoju, organizatorji potrebujejo dodatno pomoč, zato vas vabijo k sodelovanju.

Prostovoljci boste dobili uradne majice prvenstev, kapice in še nekaj praktičnih daril, poskrbljeno bo za tri dnevne obroke hrane in pijačo, za senco, kopanje, glasbo in veliko dobre volje. Razdeljeni boste po sektorjih, kot so spremstvo ekip, informacije, press center, tekmovalni del prvenstev, prevozi, VIP in protokol, ki si jih boste sami izbrali.

Obeta se tudi veliko večerne zabave, tako v sklopu obeh prvenstev kot tudi poletne turistične sezone, ki bo v Kopru prav tisti teden doživela svoj vrhunec.

Prostovoljci se lahko prijavite na spletnem naslovu https://goo.gl/HNQ63B