torek, 11. december 2012 Udeležba na srednjeevropskem računalniškem tekmovanju iz programiranja na Poljskem

18. novembra 2012 so se člani tekmovalne skupine Bogo Sort v sestavi Aleksandar Tošić, Aleksandar Todorović in Marko Tavčar, v spremstvu mentorja Tineta Šukljana,  kot zmagovalci računalniškega tekmovanja na UP in kot četrti na državni ravni, udeležili srednjeevropskega tekmovanja iz programiranja v Krakovu na Poljskem.

Srednjeevropskega tekmovanja se je skupina UP FAMNIT (v različni sestavi), kot zmagovalna skupina na ravni UP, udeležila že četrtič. Letos se je tekmovalna skupina Bogo Sort,  z dvema rešenima nalogama, med vsemi sodelujočimi srednjeevropskimi skupinami,  uvrstila na odlično 63.mesto.

Iskrene čestitke!