sreda, 6. november 2019 Tutorji na UP FAMNIT/ Ask tutors for help

Za nami je prvi mesec študija in morda so se že pojavile prve težave. K sreči pa imamo na vseh programih študente, ki so pripravljeni priskočiti na pomoč.

Če ste se torej znašli v težavah, če potrebujete podporo ali tudi enostavno dobro besedo, stopite do naših tutorjev. Tudi oni so bili v podobni situaciji kot vi in vam zato lahko pomagajo.

Seznam tutorjev 2019/20 lahko najdete na tej povezavi.

**********************************************************************************

The first month of study is behind us and the first problems may have already arisen. Thankfully, we have students from different programs who are ready to help.

So if you are in trouble, in need of support, or just in need of a good talk, get in touch with our tutors. They, too, were in a similar situation so they can definitely help.

Find the list of tutors in 2019/20 here.