četrtek, 8. september 2022 Tri kadrovske štipendije Banke Slovenije za študente // Three staff scholarships from the Bank of Slovenia for students

Banka Slovenije vabi k prijavi motivirane, uspešne, vsestranske, ambiciozne, radovedne in iznajdljive študente magistrskih študijskih programov 2. stopnje.

Podrobne informacije s prijavnim obrazcem so na voljo na njihovi spletni strani.

Prijave sprejemajo do vključno 16. septembra 2022.

Podrobnejše informacije lahko dobite tudi vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki: (01) 47 19 517.

Bank of Slovenia invites motivated, successful, flexible, ambitious, curious and resourceful students of 2nd cycle Master's degree programmes to apply.

Detailed information with the application form is available on the website.

Applications will be accepted until 16 September 2022.

Further information is also available every working day between 9:00 and 12:00 on T: (01) 47 19 517.