ponedeljek, 17. april 2023 The “Stakeholder Challenge” (Edition 2023)

Kaj je “Stakeholder Challenge” ?

Tekmovanje poteka v skupini najmanj treh študentov (s treh različnih univerz), ki oblikujejo ekipo in se potegujejo za inovativne rešitve izziva podjetja Prodigy's Group.

Cilj izziva je analizirati in oblikovati ukrep za izboljšanje platforme skupine Prodigys: AgrEGG, ki jo uporabljajo številna podjetja s seznama Fortune 500. Platforma omogoča enostavno pridobivanje podatkov, ki jih je mogoče hitro združiti ne glede na količino in vir.

Ekipo bodo sestavljali 3 študenti in 1 Univerzitetni profesor - T4EU mreže; na voljo tri dni za končno rešitev problema.

Vsaka skupina bo imela na voljo mentorja, ki jo bo vodil skozi proces tekmovanja.

Izziv bo potekal preko spleta in bo trajal od 10. do 13. maja 2023.

Faze izziva:

• Analiza uporabnikov: izdelava lastne nadzorne plošče in ocena uporabnosti sprednjega in zadnjega dela spletne strani

• Benchmark-analiza (primerjalna tržna raziskava) - raziskava podobnih programskih oprem s poudarkom na njenih posebnostih in dejavnikih uspeha.

• Urejanje uporabniškega vmesnika s preoblikovanjem nekaterih elementov/oddelkov.

• Koncept plug-in Ustvarjanje dodatnih storitev, ki lahko povečajo učinkovitost izdelka/storitve.

Rok za prijavo: 21. april 2023

Zmagovalec prejme 1500 €.

Več informacij in prijava >>> TUKAJ

What's the Challenge about?

The competition allows a group of at least 3 students (coming from three different universities) to create a team and to compete to offer innovative solutions to a challenge submitted by “Prodigy's Group” Company.

The challenge aims to analyze and design an improvement action on a Prodigys Group platform: AgrEGG, which is already used by many "Fortune 500" companies. The platform allows easy exploration of data that, regardless of quantity and source, manage to combine them quickly thanks to its drill down, aggregation, and intelligent visualization modules.

The teams (3 students and 1 academic staff of the T4EU Alliance) will be challenged for 3 days, to offer their solution for the Company request.

Each group will receive an assigned mentor, who will guide it through the process of the challenge.

The Challenge will be online and It will last three days: 10th /11th/12th of May 2023.

Project phases:

• User analysis: the creation of own dashboard and evaluation of frontend and backend usability.

• Benchmark Market research of similar software highlighting its specialities and success factors.

• Tuning User Interface by redesigning some elements/sections.

• Concept plug-in Creation of additional services which can increase the effectiveness of the product/service.

The application deadline is 21 April 2023.

The winner gets 1500 €.

APPLY >>> HERE