torek, 3. oktober 2017 Tekmovanje v reševanju poslovnih izzivov »Innovation Jam Challenge«

Zavod Ypsilon v oktobru organizira tekmovanje v reševanju poslovnih izzivov v sklopu programa »Innovation Jam Challenge«. Zavod želi mladim omogočiti, da z reševanjem poslovnih izzivov pridobijo izkušnje in kompetence za hitrejši vstop na trg dela. Namen tekmovanja je tudi srečanje s konkretnimi izzivi podjetij na slovenskem trgu. Nagradni sklad znaša 2500 eurov.

»Innovation Jam Challenge« bo potekal med 21. in 22 oktobrom 2017 v ABC Hubu. Prijave na tekmovanje organizatorji sprejemajo do vključno nedelje, 15. oktobra 2017 na povezavi InnovationJam.si.

Več informacij o tekmovanju in programu je dostopnih v VABILU.