ponedeljek, 29. februar 2016 Tekmovanje v okviru konference Dnevi slovenske informatike 2016

Slovensko društvo Informatika organizira konferenco Dnevi slovenske informatike 2016, ki bo 12. in 13. aprila 2016 v Portorožu.

Na tekmovanje se lahko prijavite vsi, ki v prostem času ali kako drugače delate na zanimivem projektu povezanem z IKT tehnologijo in se potegujte za glavno nagrado. Za vsak sprejet projekt se bosta lahko največ dva udeleženca brezplačno udeležila konference ter s predstavitvijo navdušila bodoče partnerje, investitorje ali morebitne stranke.

Prijave s kratkimi opisi projektov pošljite na slavko@data-lab.si, najkasneje do 15.3.2016.

Več o tekmovanju si lahko preberete v priponki ali na njihovi spletni strani.

Lepo vabljeni k udeležbi!