sreda, 1. marec 2023 Teden možganov 2023

Teden možganov je mednarodna akcija, ki je v Sloveniji organizirana pod okriljem društva SiNAPSA. Dogodek je po naravi prostovoljen, torej ga organizirajo prostovoljci in na njem prostovoljno predavajo strokovnjaki, prav tako pa je brezplačen vstop tudi za širšo javnost.

V Kopru bo dogodek potekal v okviru dveh popoldnevov, 15. in 16.3.2023.

• Na dogodku bo priznana raziskovalka in znanstvenica, Dr. Naja Ferjan Ramirez, ki je imela govor na TEDxLjubljana, pridružila pa se bo kar direktno iz Univerze v Washingtonu.
  • Prisotna bo tudi doktorica znanosti, Dr. Irena hočevar Boltežar, iz Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, ki je svoje izkušnje dopolnjevala tako v Sloveniji kot tudi v tujini.
  • Dogodek pa bo ponovno obiskala naša redna profesorica, doktorica znanosti, Dr. Vesna Jug, ki ima bogato znanje s področja razvojne psihologije in psihologije osebnosti.

In vse je enkrat prvič, v sklopu dogodka bodo potekale tudi delavnice ustvarjalnega pripovedovanja pod vodstvom Dr. Barbare Baloh in Samante Kobal.

Več o dogodku si lahko preberete > TUKAJ