petek, 2. junij 2023 T4EU teden: Transborder Europe - 05.6.-09.6.2023, Univerza v Trstu // T4EU Week: Transborder Europe - 06/05/2023-06/09/2023, University of Trieste

Naša partnerska institucija, Univerza v Trstu prisrčno vabi vse študente, kot tudi akadamske ter strokovno osebje,  na T4EU teden: Transborder Europe, v sklopu katerega se bodo med 05.06.2023 in 09.06.2023 odvili najrazličnejši dogodki in aktivnosti, med drugim kulturno-družbene delavnice, mednarodna gostujoča predavanja, konferenca Management for Innovation (MIC) ter številne druge dejavnosti, namenjene mreženju.

Udeležba na vseh dogodkih je brezplačna in možna brez prijave. Več informacij o programu je dostopnih tu.

V kolikor se nameravate udeležiti katere izmed aktivnosti oziroma imate dodatna vprašanja, prosim pišite na international@famnit.upr.si

***

Our partner institution, University of Trieste, cordially invites academic and professional staff, and students to the T4EU Transborder Europe week between 06/05/2023 and 06/09/2023, including cultural and social workshops, international guest lectures, the Management for Innovation (MIC) conference and many other networking activities.

Participation in all events is free and possible without registration. More information about the program is available here.

If you plan to participate in any of the activities or have additional questions, please write to international@famnit.upr.si