torek, 20. november 2018 Študijske izmenjave / Study exchanges - Sestanek / Meeting

Mednarodna pisarna UP FAMNIT vabi za vse študente, ki jih zanima izmenjava, na informativno srečanje, na katerem bodo predstavljene možnosti izmenjav ter sam postopek prijave in poteka izmenjave. Srečanje bo zaradi različnih urnikov študentov organizirano v dveh terminih. Vse zainteresirane študente vabimo, da se udeležijo enega izmed sestankov, ki bodo potekali:

• v sredo, 21. 11. 2018, ob 17.00 uri v FAMNIT-MP1

ali

• v četrtek, 22. 11. 2018, ob 16.30 uri v FAMNIT–VP1.

Vabljeni!

UP FAMNIT International Office is organising an open meeting for all students who are interested in a student exchange. At the meeting, all possibilities of exchanges and the application procedure will be explained. Presentation will be organized in two different terms:

• on Wednesday, 21 November 2018, at 17:00 in FAMNIT-MP1

or

• on Thursday, 22 November 2018, at 16:30 in FAMNIT-VP1.

Welcome!