torek, 6. junij 2023 Študentsko delo v Centru o delfinih v Piranu (pričetek 21. 6.)

V društvu Morigenos iščejo prijaznega, komunikativnega, vestnega in zanesljivega študenta (ali študentko), ki bi se pridružil super ekipi. Delo v Centru o delfinih bo vključevalo sprejem obiskovalcev, prodajo vstopnic in spominkov, skrb za razstavne prostore ter komunikacijo z obiskovalci.

Delo bo potekalo v izmenah oz. po dogovoru in potrebi. Pomembno je aktivno znanje angleščine, znanje italijanskega jezika pa je zaželeno.

Če se prepoznate v opisu in bi radi postali del ekipe, pošljite svojo prijavo predstavitvenim pismom na morigenos.center@gmail.com do vključno 10. junija.