ponedeljek, 21. oktober 2019 Študentsko delo: razvijalec programske opreme

Podjetje Solvera Lynx d. o. o. vabi študente/ke študijskih smeri računalništva, elektrotehnike, matematike, fizike ali drugih tehničnih smeri, da se pridružijo njihovi razvojni skupini. Izkušnje niso pogoj.

Njihove stranke so veliki porabniki energije (industrija, bolnišnice, železnice idr.), ki jih analizirajo s programsko opremo GemaLogic. Na podlagi rezultatov zagotavljajo učinkovite rešitve upravljanja z energijo pri elektrifikaciji, digitalizaciji in dekarbonizaciji.

Opis del:

• sodelovanje pri razvoju algoritmov za obdelavo velike količine podatkov,
  • sodelovanje pri razvoju Java aplikacij z uporabo različnih tehnologij (Java 8, Java EE, WildFly, DBMS),
  • sodelovanje pri uporabi baz podatkov SQL (MS SQL, Oracle) in NoSQL (InfluxDB),
  • sodelovanje pri uporabi oblačnih tehnologij in t. i. “mikroservisov”,
  • sodelovanje pri razvoju spletnih storitev (REST, SOAP) in aplikacijskih vmesnikov JMS,
  • sodelovanje pri razvoju obdelave podatkov (Apache Kafka),
  • seznanitev z naslednjimi orodji: Jira (Ticketing), Bitbucket (Code Hosting), Git (Version control).

Pričakujejo:

• osnovno poznavanje čimveč zgoraj navedenih tehnologij,
  • interes za razvoj kakovostne programske opreme,
  • željo po učenju in delu v skupini.

Kaj ponujajo:

• priložnost za pridobitev znanja o razvoju aplikacij in uporabi sodobnih tehnologij,
  • možnost pridobitve širokega znanja s področja energetike in oskrbe ter dobave energentov,
  • možnost pridobitve znanja s področja upravljanja z energijo, trga prožnosti, e-mobilnosti, virtualnih elektrarn,
  • ustvarjalno okolje, možnost raziskovanja in napredovanja,
  • urejeno delovno okolje, “teambuilding” dejavnosti,
  • prilagodljiv delovni čas,
  • možnost zaposlitve za polni delovni čas,
  • visoko urno postavko.

Podrobnosti na: http://bit.ly/2MLG56c

Pošlji CV na jobs@solvera-lynx.com ali se oglasi v njihovih prostorih v Stegnah (Stegne 23a, 1000 Ljubljana, 2. nadstropje).