četrtek, 18. april 2013 Bodi del največje športne prireditve za mlade

Univerzitetno mesto Koper bo ponovno gostilo največjo športno, kulturno in družabno prireditev za mlade pri nas – zaključek ŠKL, kjer mladi tekmujejo, se družijo, zabavajo in uživajo. Partner dogodka je tudi Fakulteta za management Univerze na Primorskem, ki se bo predstavila na dogodku. Organizator pa med študenti na Obali išče še nekaj prostovoljcev, ki bi pomagali projektni skupini pri organizaciji in izvedbi dogodka ter si s tem pridobili dragocene izkušnje. Vsak prostovoljec prejme potrdilo o sodelovanju in simbolično nagrado.

ŠKL že vrsto let ni več samo športno tekmovanje, temveč postaja stičišče mladih, na kateri se izmenjujejo zanimivosti in informacije o čudovitih projektih, ki se odvijajo na šolah, a so nekako neopažene v širši družbi. Sestavljajo ga tekmovanja v košarki, odbojki, nogometu itn. Poleg tega pa tekmovanja plesnih, navijaških in akrobatskih navijaških skupin ter druge spremljevalne aktivnosti. Osnovni namen projekta in tekmovanj ŠKL je vključiti v redno treniranje in nastopanje čim več mladih.

Veliki finale pa še vedno ostaja športni vrhunec ŠKL sezone. Na letošnji zaključni prireditvi, ki bo v torek in sredo, 23. in 24. aprila 2013, v koprski športni dvorani Bonifika, bo nastopilo 2.500 učencev in dijakov, občinstvo pa bo zabaval bogat spremljevalni program. Več informacij najdete na naslovu www.skl.si/finale. Vabijo vas, da doživite vzdušje, ki ga ustvarijo mladi v športni dvorani, saj je občutek na dvodnevni prireditvi, kjer bodo vse šole udeleženke letošnje sezone in kjer bodo podelili najboljšim medalje, pokale in priznanja, prav poseben in edinstven v Sloveniji. Finalna prireditev ŠKL je tako največja športna prireditev za mlade v Sloveniji, ki jo poleg nekaj tisoč obiskovalcev v dvorani spremlja še zavidljiva množica gledalcev v neposrednem TV prenosu na Kanalu A.

Organizator dogodka, Zavod ŠKL, katerega direktor in ustanovitelj je študent UP FM Vojko Korošec, pa prijazno vabi k sodelovanju pri organizaciji in izvedbi dogodka študente Obalnih fakultet. Ti sporočijo svoje podatke po e-pošti alumni@fm-kp.si ali po telefonu 05 610 20 16 (Dejan Šraml).
Rok za prijavo je do petka, 19. aprila 2013.

Delo bo potekalo v torek, 23. aprila 2013, od 9.30 do 16.00 in v sredo, 24. aprila 2013, od 9.00 do 19.30. Vsi prostovoljci bodo prejeli potrdilo o sodelovanju ter simbolično nagrado. Poskrbljeno bo tudi za hrano in pijačo.

Bodi tudi Ti del širšega prepoznavnega dogodka za mlade in se prijavi!