petek, 27. julij 2012 Študentsko delo

Objavljamo zaposlitveni oglas podjetja Adecco. Iščejo kandidate s končano vsaj VI.stopnjo izobrazbe ekonomske, statistične, matematične smeri, informatike, družboslovne informatike in tudi študente.

Oglas si preberite spodaj.

Statistik (m/ž)

Kraj: delovno mesto je v Kopru.

Naloge:
- oblikovanje baz podatkov,

- analize baz podatkov,

- vsakodnevna uporaba statističnih programov (SAS, Spss, R)

- oblikovanje statističnih modelov.

Pričakujemo:
- zaključena vsaj VI. stopnja izobrazbe ekonomske, statistične, matematične smeri, informatike, družboslovne informatike,

- aktivna uporaba statističnih programov: SAS, Spss, R,

- aktivna uporaba programov za analizo baz: SQL, Access, Oracle,

- izkušnje s programiranjem so dobrodošle,

- odlično znanje angleškega jezika ter osnovno znanje italijanskega jezika.

Kandidatom ponujamo:
Kandidatom ponujamo delo v mednarodnem okolju, osebni razvoj, možnost napredovanja ter občasnega dela v tujini. Plača je stimulativna.
Če vas delo s statističnimi bazami veseli, če ste motivirana za pridobivanje novih znanje je delovno mesto sigurno odlično za vas. Vse kar morete naredite je, da nam pošljete vaš življenjepis z krajšim spremnim pismom.

Prošnje pošljite na e-mail: teja.glavic@adecco.si  ali na naslov:Adecco H.R. d.o.o., PE KOPER, Vojkovo nabrežje 1, 6000 Koper

Tel: 05 66 26 770, 051 390 235