torek, 18. februar 2014 Študentski izlet v Sarajevo in Mostar: 21. - 24. februar 2014

Študentski svet UP Pedagoške fakultete (UP PEF) organizira tridnevni izlet v Sarajevo in Mostar (21. do 24. februar 2014).

Glede na to, da se je sprostilo 12 mest, izlet ponujajo tudi študentom drugih članic Univerze na Primorskem.

Dva avtobusa študentov bosta proti dnevnim in nočnim znamenitostim BIH odrinila v petek, 21. februarja 2014, zvečer in vrnila v ponedeljek, 24. februarja 2014, prav tako zvečer. Cena subvencioniranega izleta je 55,00 EUR in vključuje prevoz, spremstvo, lokalno vodenje, 2x nočitvi z zajtrkom v hotelu Saraj, 2x večerji, organiziran obisk kluba, vstopnine po programu (Tunel spasa, olimpijski muzej, Kuća Sevdaha …).

Prijava je možna do srede, 19. februarja 2014, na e-mail dasa.vukanac@gmail.com ali polona.zorz@gmail.com.

Več o programu potovanja si lahko preberete tukaj.