četrtek, 27. september 2012 Študentom 2. in 3. letnikov v št. l. 2012/13: začetek predavanj in vaj, sestanki s koordinatorji

Študente obveščamo, da se predavanja in vaje v študijskem letu 2012/13 pričnejo v ponedeljek, 1. oktobra 2012.

V prvem tednu jesenskega semestra bo študijski proces potekal po nekoliko spremenjenem urniku – odpadle bodo vaje pri nekaterih predmetih (predvsem tam, kjer se vaje izvajajo pred prvimi predavanji), pri določenih predmetih pa tudi predavanja.

Natančne informacije za prvi teden bodo objavljene med obvestili v ŠIS-u (https://sis.upr.si/obvestilafamnit/obvestila_dod.htm) v soboto, 29. septembra 2012.

V začetku oktobra bodo koordinatorji organizirali sestanke s študenti 2. in 3. letnikov, kjer bodo študente seznanili z nekaterimi pomembnimi informacijami o študiju v 2012/13. Termin sestanka bo objavljen med obvestili v ŠIS-u.

Želimo vam veliko študijskih uspehov v študijskem letu 2012/13!

Referat za študente UP FAMNIT