sreda, 12. december 2018 Strokovni posvet mreže Za zdravje mladih

Mreža za zdravje mladih pripravlja strokovni posvet o zdravju mladih z glavnim vprašanje: »Kako lahko mladinske organizacije prispevajo k javnemu zdravju?«.

Posvet bo potekal v ponedeljek, 17 decembra 2018 med 14.00 in 17.00 v M hotelu v Ljubljani (Derčeva ulica 4, 1000 Ljubljana).

Strokovni posvet bo potekal v okviru konference Mednarodne zveze za zdravje mladih (YHO International Youth Health Organization). Gre za mednaroden dogodek, kjer bodo imeli udeleženci možnost slišati novosti na področju zdravja mladih in se povezati z mladinskimi delavci iz tujine.

Dogodek je popolnoma brezplačen! Potrebna je prijava.

Namenjen je promotorjem zdravja, predstavnikom mladinskih organizacij, dijakom in študentom zdravstvenih, pedagoških, psiholoških in drugih smeri, mladinskim delavcem, vodnikom in voditeljem ter vsej zainteresirani javnosti.

Program najdete na tej povezavi.