četrtek, 2. marec 2023 Štipendije Ad futura za študij v tujini za leto 2023/ Ad futura Scholarships for studying abroad in 2023 (only for Slovene citizens)

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Sloveniej objavlja javni razpis štipendij za študij v tujini za leto 2023. Predmet javnega razpisa je štipendiranje izbranih vlagateljev za študij na tujih izobraževalnih ustanovah za posamezno raven izobraževanja.

Rok prijave na razpis je 31. marec 2023. Na razpis se lahko prijavijo vsi študenti, ki že vedo ali pa ki še razmišljajo o tem, da bi anslednje študijsko leto začeli s študijem v tujino.

Za vse podrobnejše informacije o razpisu in procesu prijave bo organizirana informativna spletna delavnica za prijavo na javni razpis štipendij Ad futura za študij v tujini. Delavnica bo izvedena v dveh terminih, in sicer 7. 3. 2023 in 23. 3. 2023.

Na delavnico se je potrebno predhodno prijaviti. Več informacij in prijava je na voljo tukaj.

***

Only Slovene citizens with permanent residence in Slovenia are eligible for Ad futura scholarships.