sreda, 8. april 2015 Štipendija za udeležbo na poletni šoli v Zagrebu

Univerza v Zagrebu ponuja štipendijo za udeležbo na poletni šoli »Universitiy School of Croatian Language and Culture 2015«, ki bo potekala od 27. junija do 24. julija 2015 v Zagrebu.  Štipendija vključuje denarni znesek v višini cca. 120 EUR ter pokriva stroške nastanitve, vendar si mora študent sam plačati stroške hrane, poti ter šolnino za izbrani program poletne šole.  Prav tako si mora študent priskrbeti zdravstveno ter nezgodno zavarovanje za tujino.

V okviru poletne šole se lahko prijavite na akademski (720 EUR) ali kulturni program (250 EUR). Dodatne informacije o omenjenih programih ter poletni šoli dobite na spletni strani ali elektronskem naslovu (croatianlang@unizg.hr).

Študentje, ki vas udeležba na poletni šoli zanima, ste vabljeni, da do 22. aprila 2015 pošljete prijavni obrazec skupaj z ostalo dokumentacijo (motivacijsko pismo, CV, potrdilo o vpisu, potrdilo o opravljenih izpitih, dve referenčni pismi, dokazilo o znanju hrvaškega jezika – v kolikor ga imate ter stalni naslov – kamor boste prejeli odgovor v primeru, da boste izbrani za štipendijo) na naslov:

University of Zagreb
International Relations Office