četrtek, 25. november 2021 Pridružite se zimski šoli in Hekatonu v organizaciji EIT Urbana mobilnost RIS Hub Slovenija

EIT Urbana mobilnost RIS Hub Slovenija študente in mlajše raziskovalce vabi na dva zanimiva dogodka.

ZIMSKA ŠOLA EIT URBANA MOBILNOST – IZZIVI MOBILNOSTI V PRIHODNOSTI (29.11. – 3.12.2021)

Zimska šola je namenjena študentom različnih naravoslovnih smeri, potekala pa bo v angleškem jeziku.

Osrednja tematika bo zajemala pomembne vidike mobilnosti  – digitalizacijo, onesnaževanje, ureditev mest ... Seznanili vas bodo s koraki, na katere morate biti pozorni pri spreminjanju inovativne ideje v podjetje. Zadnji dan bo namenjen kratkim predstavitvam idej, najboljše pa bodo tudi nagrajene (npr. bon za varno vožnjo).

Udeleženci prejmejo potrdilo o udeležbi.

Več informacij in program najdete tukaj

HEKATON EIT URBANA MOBILNOST (14.12.2021)

Hekaton EIT Urbana mobilnost je enodnevni dogodek, namenjen reševanju realnega izziva povezanega s prevozom ljudi, blaga in odpadkov v slovenskih mestih.

Na hekaton se lahko prijavijo študentje različnih univerzitetnih programov in raziskovalci na začetku kariere, kot posamezniki ali skupine (3-5 članov).

Člani skupine z najboljšo idejo bodo prejeli skupno nagrado v višini 1.500 EUR.

Udeležba na hekatonu je brezplačnaprijava pa je obvezna.

Več informacij in obrazec za prijavo najdete tukaj.