sreda, 6. november 2019 Spoznaj Društvo varstvenih biologov Biodiva!

Ob pričetku novega študijskega leta Društvo varstvenih biologov Biodiva vabi vse varstvene biologe in ostale, ki se zanimate za biološke tematike, na uvodni sestanek, ki bo v torek 12.11.2019 ob 20.15, v mali predavalnici (MP-2) na Famnitu (Glagoljaška 8, Koper).

Sestanek se bo začel s kratko predstavitvijo društva in predstavitvijo aktivnosti, ki so jih izvajali v tekočem letu. Določil se bo termin naslednjega rednega sestanka in volitev, sledila bo diskusija o aktivnostih in projektih za prihodnost. Po diskusiji bo možno se prijaviti na motivacijski vikend, ki bo potekal med 29.11- 1.12. 2019. Na sestanku se boste lahko včlanili v društvo ali zgolj obnovili članstvo.
Ob koncu sestanka sledi druženje ob čaju in piškotih.

Lepo vabljeni!