ponedeljek, 22. avgust 2022 Spletne delavnice za prijavo na razpis za Zoisovo štipendijo in štipendijo za deficitarne poklice

Bodoči dijaki in študenti, počasi se bližajo roki za oddajo vlog za Zoisovo štipendijo in štipendijo za deficitarne poklice. Imate še kakšno vprašanje pri izpolnjevanju vloge?

Vabljeni na katero od brezplačnih spletnih delavnic, ki bodo potekale konec avgusta in v začetku septembra.

ZOISOVA ŠTIPENDIJA

Na spletnih delavnicah bo predstavljen razpis, pogoji, novosti, kjer vas bodo vodili tudi skozi izpolnjevanje vloge, ob tem pa odgovorili na morebitna vprašanja, ki se pred oddajo vloge še porajajo. Vabljeni tako tisti, ki se prvič prijavljate za dodelitev, in tisti, ki v šolskem oziroma študijskem letu 2022/2023 prehajate na višjo raven oziroma stopnjo izobraževanja. Rok za oddajo vlog je za dijake 9. 9. 2022 in za študente 10. 10. 2022.

Prijavite se lahko na eno od treh spletnih delavnic, ki bodo potekale:

• v torek, 30. 8. 2022, ob 16. uri (prijava),
  • v četrtek, 1. 9. 2022, ob 17. uri (prijava),
  • v ponedeljek, 5. 9. 2022, ob 16. uri (prijava).

ŠTIPENDIJA ZA DEFICITARNE POKLICE

Delavnica je namenjena dijakom, ki so že vpisani in se bodo 1. 9. 2022 začeli izobraževati v katerem od programov za deficitarne poklice (seznam deficitarnih poklicev najdete tukaj). Na delavnici bo predstavljen razpis, pogoji in kako izpolniti vlogo. Odgovorili bodo tudi na vaša morebitna vprašanja.

Rok za oddajo vlog je 23. 9. 2022. Spletna delavnica bo potekala v torek, 6. 9. 2022, ob 16. uri (prijava).Povezavo do dogodka vam bodo najkasneje en dan pred dogodkom posredovali na e-naslov, ki ga boste zabeležili v prijavi na delavnico.