sreda, 14. september 2022 Spletna delavnica-Vse o statusu študenta s posebnimi potrebami

Društvo študentov invalidov Slovenije vabi, da se pridružite 28. 9. 2022 ob 17. uri na spletni delavnici Vse o statusu študenta s posebnimi potrebami, ki jo organizira Društvo študentov invalidov Slovenije. Na delavnici vam bodo predstavili in svetovali, kako uveljavljati status študenta s posebnimi potrebami, kako s profesorji vzpostaviti učinkovito komunikacijo in jim jasno obrazložiti, zakaj in katere prilagoditve potrebujete. Dober začetni odnos vsekakor prispeva k uspešnosti pri študiju.

Za prijavo na delavnico kliknite na povezava do prijavnice.

Za vse, ki se delavnice ne morete udeležiti, so na voljo za individualno svetovanje. Za termin pišite na info@dsis-drustvo.si.