torek, 23. julij 2019 Sodeluj na IRONMAN 70.3 Slovenian Istria

Študenti Univerze na Primorskem ste vabljeni, da postanete del zgodbe in sodelujete pri organizaciji vrhunskega športnega dogodka IRONMAN 70.3 Slovenian Istria, ki bo v nedeljo, 22. 9. 2019, v Kopru.

O prireditvi: Gre za globalno verigo vrhunskih prireditev. Na leto po vsem svetu namreč izvedejo 225 Ironman tekmovanj. Zato je sodelovanje izredna priložnost za pridobivanje izkušenj, poslovne reference, spoznavanje zanimivih ljudi in nenazadnje dobro preživet prosti čas.

O delu: Sodelujte lahko pri koordinaciji prireditve, medijskem centru, na tekaških ali kolesarskih okrepčevalnicah, pri otroškem teku, itd.

Poleg Ironman majice, nahrbtnika in toplega obroka, vas na koncu čaka tudi Volunteers party.

Roka za prijave sta dva; 30. 7. 2019 in 20. 8. 2019.

Prijavnico najdete na https://forms.gle/htvAjkLjTtBfUwUy5 .

Več o prireditvi na tej povezavi.