sreda, 22. februar 2023 Redno delo ali študentska zaposlitev v oddelku poslovnega obveščanja in podatkovne analitike (BI & DA)

V zavarovalnici Generali pomagajo ljudem ustvariti varnejšo prihodnost tako da varujejo njihova življenja in sanje. Skrbijo tako za stranke kot tudi zaposlene. So del tretje največje zavarovalniške skupine v Evropi, ki ima ambicijo postati več – vseživljenjski partner strankam. Za uresničitev zadanega cilja potrebujejo proaktivne, inovativne in skrbne ljudi, ki s strastjo leva stremijo k odličnim rezultatom.

V oddelku Poslovno obveščanje in podatkovna analitika vabijo k sodelovanju sodelavce (m/ž) na različnih delovnih mestih. Lokacija dela je v Ljubljani, mlajša ekipa sodelavcev pa odlično sodeluje tudi na daljavo. Iščejo osebe, ki bodo skrbele za pridobivanje podatkov iz transakcijskih sistemov, sodelovale pri oblikovanju podatkovnega skladišča ter pripravljale analize in poročila za različne prejemnike, tako interno v skupini kot tudi za zunanje deležnike.

ČE SE PREPOZNAŠ V OPISU:

• pridobivanje, preoblikovanje in nalaganje podatkov v podatkovno skladišče (ETL),
  • poročanje in vizualizacija podatkov,
  • razvoj modelov strojnega učenja s strukturiranimi podatki,
  • prevajanje uporabniških specifikacij za potrebe načrtovanja in razvoja ustreznih tehničnih rešitev,
  • sodelovanje pri pripravi uporabniškega testiranja.

TI PONUJAJO:

Študentsko delo ali zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom,

• hibridni način dela, ki omogoča kombinacijo dela iz pisarne in dela od doma,
  • delo v stabilnem mednarodnem podjetju, kar omogoča veliko sodelovanja z ekipami v Italiji in na Češkem,
  • možnost strokovnega izpopolnjevanja (v preteklem letu smo vsi zaposleni v izobraževanja vložili 60.350 ur, kar znaša približno teden dni izobraževanj na zaposlenega),
  • ugodnosti polnega certifikata Družini prijazno podjetje in Družbeno odgovoren delodajalec,
  • široko paleto ugodnosti za zaposlene, ki zajemajo tudi kolektivna zavarovanja,
  • tedenske odprte webinarje za vse zaposlene: zavarovalniške vsebine, mehke veščine, osebni razvoj.

OD TEBE PA PRIČAKUJEJO:

• dosežena najmanj VI. stopnja izobrazbe,
  • izkušnje pri delu s podatkovnimi skladišči (priprava, upravljanje),
  • ali izkušnje z napredno podatkovno analitiko, pri čemer poznavanje orodij Qlik predstavlja prednost,
  • ali izkušnje s prediktivno analitiko, pri čemer poznavanje orodja IBM SPSS predstavlja prednost,
  • razmišljanje, ki temelji na podatkih,
  • pogoj za zaposlitev je potrdilo o nekaznovanosti.

Postani del zavarovalnice, ki postavlja trende. Izkoristi priložnosti, ki jih ponuja delo v mednarodnem okolju, kjer karierno rast negujemo skozi izkušnje, ideje in inovativne rešitve.

Svoj življenjepis pošlji na nina.cas@generali.si do 6. marca 2023.