torek, 30. avgust 2011 Slovenske gospodarske družbe iščejo mlade raziskovalce za zaposlitev

Uveljavljene slovenske gospodarske družbe iščejo več mladih raziskovalcev (MR) iz gospodarstva, katerim lahko ob študiju ponudijo zaposlitev za določen čas (t.j. vsaj 2,5 let) in delo na interdisciplinarnih raziskovalno-razvojnih projektih v podjetju. Zainteresirana podjetja se prijavljajo na »Javni razpis za krepitev razvojnih oddelkov v podjetjih«, katerega objavlja Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo (MVZT) in v okviru katerega je mogoče vključiti tudi MR-je iz gospodarstva, ki so mlajši od 35 let. Pogoji za MR so še zaključena vsaj univerzitetna izobrazba, vpis na doktorski študij v šolskem letu 2011/2012 in redno izpolnjevanje študijskih obveznosti (prehajanje med letniki). Pri prijavah bodo imeli prednost predvsem študenti elektrotehnike, računalništva in informatike ter farmacije, ki predstavljajo temeljno področje dela zainteresiranih gospodarskih družb.

Prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev je potrebno poslati na naslov benjamin.leskovec@replika.si najkasneje do srede, 31. avgusta 2011. Ob izpolnjevanju pogojev vas bodo zainteresirane gospodarske družbe neposredno kontaktirale za razgovor in sodelovanje.