četrtek, 13. avgust 2009 Septembrsko izpitno obdobje

V ponedeljek, 17. 8. 2009 se pričenja septembrsko izpitno obdobje, ki se zaključi v petek, 11. 9. 2009.

Na izpitni rok se lahko prijavite najkasneje tri dni pred izpitnim rokom, odjavite pa najkasneje en dan pred izpitnim rokom. Prijavite in odjavite se lahko vse dni v tednu (ne le delovne dni).

Primer:
Če je izpit v torek, 18. 8. 2009, se lahko prijavite najkasneje v petek, 14. 8. 2009 do 24.00, odjavite pa se lahko najkasneje v nedeljo, 16. 8. 2009 do 24.00.

Na izpitni rok lahko pristopijo le študenti, ki so na seznamu prijavljenih na izpit. Če študent, ki se je prijavil na izpit, k izpitu ne pristopi, hkrati pa se ni odjavil, se šteje, da je izkoristil en izpitni rok.

Študente prosimo, da upoštevajo pravila prijave in odjave, saj kasnejših prijav/odjav v Referatu za študente UP FAMNIT ne bomo sprejemali.

Ker v času med objavo izpitnega roka v ŠIS in končno izvedbo izpita lahko pride do sprememb v razporeditvi predavalnic za izvedbo izpitov, študente prosimo, da dan pred izpitnim rokom preverijo podatke o predavalnici, v kateri se bo izvedel izpit.

Želimo vam veliko uspehov na septembrskih izpitnih rokih.

Referat za študente UP FAMNIT