sreda, 8. april 2015 Sejem ameriških izobraževalnih institucij ponovno v Ljubljani

Po lanskoletnem uspešnem dogodku EducationUSA Higher Education Fair se nam bodo tudi letos predstavile ameriške izobraževalne institucije, tokrat v še večjem številu. Sejem bo potekal 20. aprila 2015 v prostorih City Hotela v Ljubljani.

Če razmišljate o študiju ali študijski izmenjavi v ZDA, sejem predstavlja odlično priložnost, da se osebno spoznate s predstavniki ameriških izobraževalnih institucij in iz prve roke izveste vse, kar vas zanima o programih, sprejemnih postopkih, možnosti štipendij in še veliko več.

Na sejmu se bo tokrat predstavljalo kar 16 institucij: Bentley University, American University in Bosnia and Hercegovina, American Unviersity in Bulgaria, Coastal Carolina University, Fairleigh Dickinson University, Foothil and De Anza Colleges, John Cabot University, La Roche College, Minerva Schools at KGI, New York Film Academy, RIT Croatia, Saint Mary's University of Minnesota, Shoreline Community College, University of Arizona, Webster Vienna Private University in West Virginia University.

Dogodek bo potekal v ponedeljek, 20. aprila 2015, od 15. do 18. ure v prostorih City Hotela na Dalmatinovi 15 v Ljubljani. Več informacij o dogodku najdete na Facebook strani EducationUSA centra ter na spletni strani sklada kadri.

Udeležba na sejmu je brezplačna, potrebna pa je predhodna spletna prijava.

EducationUSA center deluje v okviru Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije in nudi nepristranske in zanesljive informacije o vseh akreditiranih visokošolskih institucijah v ZDA.

Vabljeni!