ponedeljek, 19. oktober 2015 Scenaristični natečaj za Grossmannovo nagrado 2015

Akademija za gledališče, radio, film in televizijo (UL) razpisuje scenaristični natečaj za Grossmannovo nagrado 2015.

Na natečaju lahko sodelujejo študentje slovenskih univerz s scenariji za kratki igrani film ali kratko televizijsko dramo. Vsak študent lahko na natečaj prijavi samo en scenarij, prejeta dela pa bo ocenila žirija, sestavljena iz pedagogov in predstavnika študentov UL AGRFT.

Avtor prvonagrajenega scenarija bo prejel odkupno nagrado v višini 450 EUR, avtor drugonagrajenega scenarija pa nagrado v višini 225 EUR.

Scenariji morajo biti poslani najkasneje do 10.12.2015 na naslov UL AGRFT, Grossmannova nagrada, Nazorjeva 3,1000 Ljubljana.

Več o natečaju si lahko preberete v priponki ali na njihovi spletni strani.