ponedeljek, 12. oktober 2015 Regijski dogodek mladinskega sektorja Rastimo skupaj

PiNA, na pobudo Urada RS za mladino ter v sodelovanju z Univerzo na Primorskem, Mladinskim svetom Slovenije (MSS), Mladinsko mrežo MaMa in Zavodom Movit, organizira regijski dogodek mladinskega sektorja z naslovom Rastimo skupaj, v torek, 27.10.2015, od 10.00 ure dalje v Centru mladih Koper.

Namen dogodka je dvigniti zavest lokalnih deležnikov za razvoj mladinskega sektorja, mladinskih politik in mladinskega dela na lokalni ravni preko izmenjave znanj, izkušenj in dobrih praks, ter seznaniti o priložnostih za različne oblike mladinskega mednarodnega udejstvovanja.

Prvi del konference se bo otvoril s predstavitvijo dobrih praks mladinskega organiziranja, nadaljeval pa z razpravo z odločevalci o odprtih vprašanjih mladinskega sektorja in položaju mladih na področju študentskih praks.

Ob tem vabijo vse študente UP k izpolnitvi kratkega vprašalnika o študijski praki, s katerim želijo zbrati predloge za izboljšanje trenutnega stanja.

Predhodne prijave so možne preko spletnega obrazca, najkasneje do torka, 20. oktobra oziroma do zapolitve mest. Več o programu si lahko preberete na njihovi spletni strani

Vabljeni!