ponedeljek, 19. december 2011 Razpis za sofinanciranje raziskovalnega sodelovanja doktorskih študentov v tujini v letu 2011

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije je objavil razpis za štipendiranje oz. sofinanciranje raziskovalnega sodelovanja slovenskih doktorskih študentov v tujini v letu 2011.

Razpis je namenjen štipendiranju oziroma sofinanciranju stroškov neprekinjenega štiri do osemmesečnega raziskovalnega dela slovenskih doktorskih študentov s področja naravoslovja, tehnike ali medicine v tujini v letu 2011 in 2012. Raziskovalno sodelovanje v tujini se mora pričeti med 1. 10. 2011 in 30. 9. 2012, vključno z obema navedenima datumoma.

Prijave potekajo do porabe sredstev oz. nakasneje do vključno 31.8.2012.

Podrobnejše informacije so na voljo tukaj.