četrtek, 22. oktober 2015 Razpis za Preglovo nagrado Kemijskega inštituta

Kemijski inštitut Ljubljana je objavil razpis za Preglovo nagrado za izjemno doktorsko delo na področju kemije in sorodnih ved. Nagrada obsega plaketo in denarno nagrado v višini 1.000,00 €.

Na razpisu lahko sodelujejo raziskovalci s slovenskim državljanstvom, ki so uspešno zaključili doktorsko delo na področju kemije in sorodnih ved po 24. oktobru 2014. Pravico do sodelovanja pa imajo tudi raziskovalci, ki so večino doktorskega dela opravili v Sloveniji in kandidati, ki iz utemeljenih razlogov niso uspeli sodelovati na natečaju v letu 2014.

Prijavite se lahko do vključno 9. novembra 2015, na naslov RAZPIS ZA PREGLOVE NAGRADE KI, Kemijski inštitut Ljubljana, Hajdrihova 19, 1001 Ljubljana.

Več informacij o razpisu najdete v priponki.