četrtek, 6. oktober 2022 Razpis za nacionalne štipendije L'ORÉAL -UNESCO »Za ženske v znanosti« 2023

Ponovno so odprte prijave na nacionalni razpis »Za ženske v znanosti« 2023, ki poteka v partnerstvu L'ORÉAL Adria in Slovenske nacionalne komisije za UNESCO. Tri prijaviteljice, ki bodo s svojim znanstvenim delom prepričale komisijo, bodo prejele štipendijo v višini 5.000 evrov in se pridružile 46 dosedanjim štipendistkam.

Na razpis se lahko prijavijo znanstvenice, ki so v študijskem letu 2022/2023 v sklepni fazi doktorskega študija, svoje raziskovanje opravljajo na slovenski raziskovalni instituciji in niso starejše od 35 let.

Za vprašanja pri izpolnjevanju prijavnice in kot pomoč pri pripravi vloge bo letos prijaviteljicam na voljo informativni pogovor po spletu. Ta bo potekal 20. oktobra 2022 med 12. in 14. uro, povezava na dogodek bo dostopna na Facebook strani L'Oréal-UNESCO »Za ženske v znanosti«.

Razpisna dokumentacija je na voljo na tej povezavi: https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/javni-razpis-razpisa-programa-unesco-loreal-za-zenske-v-znanosti-2023/