ponedeljek, 11. maj 2015 Razpis tem raziskovalnih nalog za študente Univerze na Primorskem

Univerza na Primorskem v sodelovanju z Občino Izola, objavlja razpis tem raziskovalnih nalog za študente Univerze na Primorskem.

Na razpis se lahko prijavijo študenti Univerze na Primorskem, posamezno ali v skupini, vendar največ do 6 študentov, s prijavnico, ki je priloga razpisa. V dogovoru z mentorjem na članici UP, lahko študent temo raziskovalne naloge uporabi za pripravo svojega zaključnega dela.

Razpisane teme raziskovalnih nalog so:
-       Promet oz. zapiranje prometa v centru Izole,
-       Kako doseči dvakratne površine plaže v Izoli,
-       Ali Izola potrebuje garažne hiše,
-       Perspektiva zdravstvenega turizma v Izoli,
-       Urbani vrtovi in samooskrba v Izoli,
-       Sodobne prometne povezave med mesti Izola in Koper po sprostitvi ceste ob morju,
-       Zadruge in kooperative - možnosti v Izoli,
-       Socialno podjetništvo v Izoli,
-       Primerjava dobrih praks centrov za ponovno uporabo v Evropi (odpadki),
-       E-mobilnost v Izoli - je dovolj kritične mase?,
-       Ali lahko Izola živi od kulturne dediščine (arheološko najdbišče, palače,).

Izpolnjeno prijavnico predložite po pošti ali osebno na sedež UP, Titov trg 4, 6000 Koper, vsak delovni dan med 8.00 in 16.00 uro.

Celotno besedilo razpisa in prijavnico najdete v pripetih dokumentih.