sreda, 7. december 2011 Razpis Evropske mladinske fundacije za podporo mladinskim projektom

Evropska mladniska fundacija omogoča finančno podporo projektov, vodenih s strani mladinskih nevladnih organizacij ali mrež ter drugih nevladnih organizacij, ki delajo na področju mladinskega dela, povezanega z mladinsko politiko in delom Sveta Evrope.

1. februarja lahko prijavite aktivnosti kategorije C - administracija mednarodnih nevladnih mladinskih organizacij ali mrež.

Odprte so tudi prijave za aktivnosti kategorije D (pilotni projekti), za katero ni posebej določenega prijavnega roka, prijavo projekta oz. aktivnosti pa je potrebno predložiti vsaj tri mesece pred začetkom izvajanja aktivnosti.

Več informacij dobite tukaj.