sreda, 26. junij 2019 Raziskovalni center AST ponuja delovno mesto - Raziskovalni asistent / EEG tehnik

Ekipa AST išče osebo, ki jo zanima afektivna in aplikativna nevroznanost, natančneje, raziskovanje človeškega doživljanja. V okviru dela posameznik uporablja EEG opremo in je aktivno vpleten v različne stopnje raziskovalnega procesa (tj. od priprave raziskave do njene izvedbe).

Zaposlitveni kriteriji :

- interes za nevroznanstveno in psihološko raziskovanje (izkušnje niso obvezne, predstavljajo pa prednost);

- zanimanje za delo z EEG-jem (predhodno poznavanje EEG-ja ni pogoj);
- zmožnost analitičnega razmišljanja;
- zanesljivost in natančnost;
- marljivost in dobre delovne navade;
- proaktivnost in veselje do dela;

komunikativnost in čut za delo z ljudmi.

Ob prijavi na delovno mesto potrebno priložiti življenjepis, motivacijsko pismo (max. 500besed)
Vsakršna prijava brez poslanega CV-ja in motivacijskega pisma bo avtomatsko zavrnjena!

Rok za prijavo : 30.6., do 20.00 na maja.kapitler@astresearch.org.