ponedeljek, 13. december 2010 Raziskava o intiminih življenskih stilih študentov pri nas

Spoštovani  študent, spoštovana študentka!

Na Fakulteti za družbene vede, Univerze v Ljubljani, izvajamo prvo nacionalno študijo o intimnih življenjskih stilih študentov in študentk pri nas. Vljudno vas prosimo, da sodelujete pri raziskavi.

Sodelovanje v anketi je prostovoljno in povsem anonimno, vaših odgovorov ne bo možno povezati s kakršnimi koli vašimi osebnimi podatki (npr. imenom, priimkom, elektronskim naslovom itd.). Vljudno vas prosimo, da odgovarjate iskreno. Podatke bomo uporabili izključno za namene te raziskave in bodo predstavljeni le v agregirani obliki.

Prosimo vas, da sodelujete v raziskavi tako, da izpolnite spletno anketo, ki se nahaja NA SPODNJI POVEZAVI:

http://www.unipark.de/uc/MOH_Bergant_LS/0512/ .

Če imate v zvezi z raziskavo kakršno koli vprašanje, se lahko obrnete na enega od naslednjih elektronskih naslovov:

tina.kogovsek@guest.arnes.si

alenka.svab1@guest.arnes.si

roman.kuhar1@guest.arnes.si

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujemo za sodelovanje!

dr. Tina Kogovšek, vodja raziskave

Filozofska fakulteta in Fakulteta za družbene vede, Univerza v Ljubljani