ponedeljek, 1. april 2019 RAP natečaj

Prava zveza vabi vse mlade rap ustvarjalke in ustvarjalce stare od 15 do 29 let.

Iščejo še neobjavljena avtorska rap dela na temo nenasilja.

Ključne besede, ki jih želijo slišati so spotšovanje, svoboda, strpnost, privolitev, dobrosrčnost, humanost, sprejemanje in prijateljstvo.

Kriteriji ocenjevanja bodo vsebina, sporočilnost, izvirnost, kakovost besedila in kakovost glasbe. V izbor se ne bodo uvrstila dela, ki spodbujajo katerokoli od oblik nasilja, in tista, ki ne bodo vsebovala vseh prilog.

Najboljšo pesem bo izbrala tričlanska komisija, sestavljena iz glasbenice, glasbenika in predstavnika/predstavnice Prave zveze.

PRIJAVA - popolna prijava vsebuje naslednje ločene priloge :

– posnetek skladbe v mp3 320 formatu,

– besedilo skladbe v slovenskem jeziku,

– V CELOTI izpolnjeno, podpisano ter skenirano izjavo, ki jo najdete na TUKAJ,

– dovoljenje zakonitih zastopnikov za sodelovanje na natečaju, če ste mlajši od 18 let. Najdete ga TUKAJ.

Prijaviteljice in prijavitelji (pri eni skladbi je lahko več avtorjev) svoje delo, izjavo in dovoljenje skrbnikov, če ste mlajši od 18 let, pošljite na elektronski naslov: pravazveza.rapnatecaj@gmail.com do vključno 15. 5. 2019.

NAGRADA:

– snemanje skladbe pod mentorstvom uveljavljenega slovenskega raperja,

– snemanje video spota,

– promocija znotraj socialnih omrežij Prave zveze in njenih članic,

–  vsaj en javni nastop.

OBJAVA IZBORA: najkasneje do 3. 6. 2019.