sreda, 16. september 2015 Prosto delovno mesto spletnega tržnika (social-media tržnika)

iMedia-gsm je podjetje, ki deluje na področju prodaje in distribucije mobilnih naprav. Trenutno iščejo spletnega tržnika, tudi z manj delovnimi izkušnjami, na področju urejanja in promocije spletne strani. Kandidat se bo ukvarjal z vsemi aktivnostmi za izboljšanje pozicioniranja, ugleda in prepoznavnosti spletnih trgovin.

Zaželena znanja:

• SEO
  • SEM
  • Google Analytics
  • Google Adwords
  • Spletni marketing
  • Social Media marketing
  • E-mail marketing
  • Link building

Druge zahteve in znanja:

• jeziki: aktivno znanje angleščine in italijanščine
  • HTML, CSS
  • Web design, user experience, usability
  • Microsoft Office (Word, Excel)
  • CMC sistemi (WordPress, PrestaShop)
  • Foto retuširanje programske opreme (Photoshop, Fireworks)

Kraj dela je v Novi Gorici, prednost pa imajo diplomanti smeri multimedijskih tehnologij, komunikacij in marketinga.

Podjetje zagotavlja začetno pogodbo za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Prijave pošljite na info@imediagsm.com.