sreda, 30. september 2009 Prosta vpisna mesta za tretji prijavni rok 2009/10 (1.10. - 5.10.2009)

TRETJI PRIJAVNI ROK
ZA VPIS V 1. LETNIK DODIPLOMSKIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV 1. STOPNJE
V ŠTUDIJSKEM LETU 2009/2010

Univerza na Primorskem, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (UP FAMNIT) razpisuje v tretjem prijavnem roku, ki traja od 1. do 5. oktobra 2009, vpisna mesta na naslednjih univerzitetnih študijskih programih 1. stopnje:
- 40 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Matematika,
- 35 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Matematika v ekonomiji in financah,
- 52 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Računalništvo in informatika,
- 42 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Bioinformatika,
- 16 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Biodiverziteta,
- 40 vpisnih mest za 1. letnik rednega študija na študijskem programu Sredozemsko kmetijstvo.

Kandidati za vpis morajo izpolnjevati pogoje za vpis, skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2009/2010 (Objave MVZT z dne 30. 1. 2009).

Prijavo za vpis z dokumentacijo (dokumentacija, navedena v razpisu za vpis) oddajo kandidati do vključno 5. oktobra 2009 do 15. ure v Referat za študente UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper oz. pošljejo na naslov: Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (Vpis – tretji rok), Glagoljaška 8, 6000 Koper.

Če bo prijavljenih več kandidatov kot je razpisanih vpisnih mest, bo izveden izbirni postopek skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2009/2010.

Vsi prijavljeni kandidati bodo po pošti prejeli sklep o rezultatu izbirnega postopka, sprejeti kandidati pa tudi vabilo k vpisu. Vpis sprejetih kandidatov bo potekal do 14. oktobra 2009, in sicer elektronsko (prek interneta).