petek, 23. januar 2015 Prosta mesta za študentsko pomoč na svetovni razstavi EXPO Milano

Javna agencija SPIRIT Slovenija razpisuje prosta mesta za študentsko pomoč na svetovni razstavi EXPO Milano 2015 v Italiji, v času od 1. maja do 31. oktobra 2015.

Namen svetovne razstave EXPO Milano 2015 je globalna promocija posamezne države preko obravnave določene osrednje teme. K sodelovanju so povabljene vse države sveta, ki skozi določeno temo izobražujejo javnost, predstavljajo načine, kako doseči potrebe civilizacije, predstavljajo napredek na enem ali več področjih človekovega udejstvovanja in javnost seznanjajo s smernicami za prihodnost. Letos se bo med 145 državami predstavila tudi Republika Slovenija.

V priponki najdete vse informacije povezane z razpisom.
Več informacij o slovenskem nastopu na EXPO Milano 2015 pa najdete na uradni spletni strani: www.exposlovenia.si.