četrtek, 16. julij 2015 Prošnja za sodelovanje v anonimni spletni anketi

Jerica Laznik Mokotar, študentka Fakultete za komercialne in poslovne vede Celje, opravlja raziskavo za svoje magistrsko delo in vabi  k sodelovanju v anonimni spletni anketi o možnostih prilagoditev pri študiju za športnike in športne trenerje.

Rezultati raziskave, ki jo Fakulteta za komercialne in poslovne vede Celje izvaja v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije, bodo osnova za predstavitev stanja in dobrih praks ter pripravo predlogov. Urejanje statusnih pravic športnikov je cilj, ki ga zasleduje tudi Evropska komisija s svojimi smernicami za Dvojno kariero vrhunskih športnikov.

S sodelovanjem v raziskavi boste pomagali izboljšati možnost športnikov za pridobitev izobrazbe, poklica in začetek gradnje zaposlitvene kariere med njihovo športno kariero.

Anketa je dostopna na tej povezavi.

Študentka Jerica Laznik Mokotar se vnaprej zahvaljuje za sodelovanje.