ponedeljek, 1. december 2014 Vabilo k sodelovanju v raziskavi

Vabljeni ste k sodelovanju v raziskavi “Merske karakteristike vprašalnika psihopatologije CORE na študentski populaciji”, ki jo v okviru raziskovalnega projekta izvajata študentki druge stopnje Nika Čermak in Tisa Frelih. Raziskava poteka na Oddelku za psihologijo Filozofske fakultete, Univerze v Ljubljani, pod vodstvom dr. Anje Podlesek in dr. Gregorja Žvelca. Namen raziskave je ugotoviti merske karakteristike v slovenščino prevedenega vprašalnika, namenjenega evalvaciji psihoterapevtske obravnave, saj tovrstnega inštrumenta v Sloveniji še ne uporabljamo.

Raziskava poteka v obliki anonimnega spletnega vprašalnika,  ki je dostopen na povezavi.  Z izpolnjevanjem 10-minutnega vprašalnika boste v veliko pomoč pri oblikovanju zelo pomembnega merskega inštrumenta v Sloveniji.

Vljudno vabljeni k sodelovanju.