torek, 11. oktober 2022 KONFERENCA INDUSTRIJA PRIHODNOSTI 2022: Industrija je ženskega spola

Kako ženske gledajo na krizo? Je priložnost za razvoj ali nepremostljiva ovira? Kako krizo izkoristiti sebi v prid in kako ustvariti ustvarjalno in pozitivno klimo v družbi, podjetjih, timih, s sodelovanjem strokovnjakinj in strokovnjakov, da pridemo do prebojnih inovacij?

O vsem tem bo tekla razprava na konferenci Industrija prihodnosti 2022, kjer bo v središču vloga in pomen ženskega vodenja.

Konferenco bo otvoril minister za gospodarski razvoj in tehnologijo Matjaž Han. Zelene tehnološke inovacije, trende in izzive bo predstavila Anja von der Ropp iz Svetovne organizacije za intelektualno lastnino, inspirativni govor pa bo imela Ana Lukner Roljić, podjetnica in ustanoviteljica Anine zvezdice & Truhome.

V okviru dveh okroglih miz pa bodo gospodarstvenice razpravljale o svojem pogledu na krize kot priložnosti za razvoj, o zeleni, pametni in ustvarjalni prihodnosti industrije ter o cilju, da z večjim vključevanjem žensk v ekipe pridemo do prebojnih inovacij.

Konferenca bo potekala 17. oktobra ob 10.00 uri v Cukrarni v Ljubljani

Prijave so možne do 13. oktobraUdeležba je brezplačna, prijava na konferenco je obvezna.

VABILO NA KONFERENCO IN PRIJAVA