četrtek, 4. februar 2016 Primorske novice iščejo informatika (zaposlitev)

Časopisno-založniška družba Primorske novice razpisuje prosto delovno mesto na področju informatike za nedoločen čas.

Iščejo zagnanega, samoiniciativnega ter zanesljivega mladega oziroma bodočega diplomanta matematike in računalništva. Od kandidata pričakujejo vzdrževanje in servisiranje strojne in programske opreme, skrb za antivirusno zaščito ter programiranje uporabniških aplikacij.

Na razpis se lahko prijavite, če imate zaključeno VI/1, VI/2, VII. stopnjo izobrazbe s področja računalništva in elektronike, poznate Microsoftovo okolje ter njihova razvojna orodja.

Prijavo z življenjepisom in opisom vaših znanj ter dosedanjih delovnih izkušenj pošljite po e-pošti na naslov: prijava@primorske.si. Več o razpisu si lahko preberite v priponki.

Vabljeni!