ponedeljek, 27. marec 2023 Shranite si datum! Odpeljimo FAMNIT ponovno na Primatijado! /// Save the date! Let's bring Famnit to Primatijada again!

Primatijada je mednarodna, športno-znanstvena manifestacija, ki že skoraj polovico stoletja združuje študente fakultet naravoslovnih znanosti in matematike iz Slovenije, Bosne in Hercegovine, Severne Makedonije, Srbije, Hrvaške in tudi Črne gore.

Letos imate ponovno priložnost sodelovati, predstaviti znanstvena dela, tekmovati v športnih aktivnostih in se zabavati.

Za več informacij glede nastanitve v prelepem hotelu Ohrid zraven Ohridskega jezera, obiščite spletno stran Primatijada 2023

Informacije glede prevoza in registracijskih obrazcev bodo podane na Info dogodku v ponedeljek (03.04.2023) ob 16 uri v MP6!

Primatijada is an international sports-scientific manifestation that has been gathering students of the faculties of Natural Sciences and Mathematics from Slovenia, Bosnia and Herzegovina, North Macedonia, Serbia, Croatia and Montenegro for almost half a century.

This year you will have the chance to participate again, to present scientific works, to compete in sports and to have fun!

Visit the Primatijada 2023 website for more information on the stay in the beautiful hotel in Ohrid, immediately next to the Ohrid Lake. More info about transportation and registration form you will get on Primatijada Info session on Monday (03.04.2023) at 16h in MP6!