četrtek, 4. november 2021 Priložnost za delo - sodelovanje s finančnim podjetjem Superos Fund Management

Želite svoje pridobljeno znanje uporabiti že sedaj v praksi, v kreativnem finančnem svetu? Iščete fleksibilno delovno okolje z možnostjo osebne rasti? Podjetje Superos Fund Management d.o.o., ki v slovenskem prostoru postavlja nove smernice na področju finančnega upravljanja, želi okrepitisvoj tim sodelavcev, zato medse vabijo FINANČNEGA ANALITIKA.

Iščejo sodelavca/ko, ki ima:
- ustrezno znanje na področju finančne analitike,
- pravo mero ambicioznosti,
- motiviranost in angažiranost,
- delavnost, je zanesljiv in urejen,
- sposobnost, da dela v timu,
- voljo po poslovnem uspehu,
- željo, da se osebnostno in karierno razvija.

Nudijo dinamično delo v kreativnem in perspektivnem delovnem okolju in primerno stimulacijo za nadpovprečne rezultate. Poleg tega nudijo fleksibilen delovni čas (tudi delo od doma) in možnosti za kasnejšo zaposlitev.

Če se najdete v filozofiji  podjetja in ste pripravljeni začeti svojo kariero v finančni industriji, se jim s prošnjo in priloženim CV oglasite preko elektronske pošte info@superos.eu. Ustrezne kandidate bodo povabili na razgovor na sedež podjetja.