sreda, 3. marec 2010 Nadaljevalni tečaj slovenskega jezika na FHŠ: rok prijave podaljšan do 5. 3.

Center za slovenski jezik in kulturo Fakultete za humanistične študije Koper

Univerze na Primorskem

vabi

k vpisu v 60-urni nadaljevalni tečaj slovenskega jezika kot tujega/drugega jezika (ravni B1, B2 po Evropskem jezikovnem portfoliju), ki se bo na Fakulteti za humanistične študije Koper (Titov trg 5, 6000 Koper) odvijal v poletnem semestru 2009/10.

Tečaji slovenskega jezika kot tujega/drugega jezika so namenjeni rednim tujim študentom Univerze na Primorskem, izrednim tujim študentom Univerze na Primorskem, študentom na izmenjavi Erasmus in drugim.

Tečaj se bo izvedel ob najmanj desetih prijavljenih.

Rok za prijavo je podaljšan do petka, 5. 3. 2010.

O točnem začetku tečaja in urniku bodo prijavljeni obveščeni po e-pošti.

CENA TEČAJA: 210 EUR.

VPIS
Udeleženci se najprej prijavijo na elektronski naslov: vladka.tucovic@guest.arnes.si.
DODATNE INFORMACIJE
Fakulteta za humanistične študije Koper